Apartmán Garden

apartman garden

Byt pro 2 až 7 osob - nekuřácký

Umístění v bytovém domě (2. patro) s výhledem na město i do zahrady k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu. Vhodné pro klienty Protonového Centra. Přístup do domu non-stop. Recepci zajišťuje správce domu. Parkování zdarma na ulici před domem. Možnost koupě jízdenek MHD. WiFi Zdarma

Vybavení: velký Luxusně vybavený moderní apartmán(pro 2 až 7 osob) s obývacím pokojem s dvojlůžkem, digitální TV, sedací soupravou. K apartmánu patři ještě samostatná ložnice s kapacitou pro 2 osoby a druha samostatná ložnice s kapacitou pro 3 osoby. Oddělené ložnice mají vlastni vstup z haly.
Apartmán disponuje s velkou samostatnou kuchyní (chladnička s mrazákem, minibar, nádobí, indukční varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar). Koupelna - sprchový kout, vysoušeč vlasů, osušky. Samostatné WC. Možné snídaně na objednávku s donáškou na apartmán.


Měsíční nájemné 27000 Kč + služby

2900 Kč /6 osob/noc
3100 Kč /7 osob/noc

1-3 noci +15% (Neplatí pro opakované nájmy)

Období svátků cena na dotaz
Storno poplatek = zaplacená platba Spojení:

  1. Příjezd z Hlavního nádraží: Metro C směr Letňany, přestoupit na stanici Florenc na trasu B směr Černy most, vystoupit na stanici Palmovka - výstup směr tramvaj, divadlo Pod Palmovkou! Tramvaji č. 10 nebo 3 směr Kobylisy , vystoupit na zastávce U Kříže (2. zastávka). Vrátíte se 10m zpět a zabočíte doprava do ulice Kandertova,
  2. Z Hlavního nádráží přejdete přes park a projděte Jeruzalemskou ulicí na zastávku tramvaje v ulici Jindřiške. Zde nastoupíte na tramvaj č. 3 směr Kobylisy a vystoupíte na zastávce U Kříže. Vrátíte se 10 m zpět a zabočíte doprava do ulice Kandertova.

Jsme třetí dům od rohu. A jsme stále na telefonu +420 606 149 407

Nezávazná poptávka pobytu
v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Write your message!

logo rokytka

Apartmány Rokytka Luxusní apartmány na Praze 8 k dlohodobému pronájmu i krátkodobému ubytování.

ADRESA

Apartmány Rokytka
Kandertova 17 Praha 8, 180 00

KONTAKT

Apartmány Rokytka
  [email protected]
  +420 606 149 407

Apartmny Rokytka - Praha v Praze hodnocen